Pühapäev, 26. märts 2017
ID-kaart  |  MobiilID OpenID

» unustasid salasõna?   » registreeru   » reeglid
 
Rss SISUPUU Rss RSS
Avaleht Konsultatsioonid Ideed Seadused
 

Riigikogus vastu võetud Eesti kodanikuühiskonna arengu kontseptsioonis on eesmärgiks kodanike ja nende ühenduste laialdasem kaasamine poliitikate ja õigusaktide väljatöötamisse.

Iga ministeerium tegeleb nende küsimustega, mis on nimetatud Vabariigi Valitsuse seaduses. Osalusveebis on esitatud iga ministeeriumi valdkonnad.

Valitsuse eesmärgid on kirjas valitsuskoalitsiooni programmis ning ministeeriumide ülesanded on täpsustatud valitsuse tegevusprogrammis. Ka ministeeriumide veebilehtedelt leiab infot valitsuse plaanide kohta.

Eelnõud, mis on saadetud ministeeriumide vahelisele kooskõlastamisele, avaldatakse eelnõude infosüsteemis EIS.

Igas ministeeriumis on kaasamise eest vastutav isik ehk kaasamise koordinaator. Koordinaator jälgib kaasamise hea tava rakendamist ministeeriumi vastutusalas. Koordinaatorite kontaktandmed on siin:
 

MINISTEERIUM KOORDINAATOR AMET E-POST TELEFON
Välisministeerium Perit Soininen
juriidilline osakond, rahvusvahelise õiguse ja õigusloome büroo direktor

perit.soininen@mfa.ee

        6 377 431   
Keskkonnaministeerium Kairi Toiger Keskkonnateadlikkuse büroo peaspetsialist

kairi.toiger@envir.ee

         6262931

Rahandusministeerium Karin Närep
Arendusosakonna juhataja

karin.narep@fin.ee  

        6113755

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeerium

Laura Laaster

Avalike suhete osakonna peaspetsialist

 

laura.laaster@mkm.ee

 

       

6256428

            
Maaeluministeerium

 Helen Raun

 Strateegiaosakonna juhataja

helen.raun@agri.ee

         6256542

Haridus- ja Teadusministeerium Argo Kerb

Kommunikatsiooniosakonna juhataja

argo.kerb@hm.ee
7350324
Siseministeerium Maia Eskla
Strateegiaosakonna nõunik

maia.eskla@siseministeerium.ee

         6256542

Kultuuriministeerium Kai-Ines Nelson Kommunikatsiooniosakonna nõunik

kai-ines.nelson@kul.ee 

       6282271   
Sotsiaalministeerium  Karin Volmer
Kommunikatsioonijuht

karin.volmer@sm.ee

         626 9102
 
OSALE.ee SOOVITAB:

Alusta siit!

Registreeru Osale.ee kasutajaks
ning alusta oma riigi aitamist juba
täna!

» Registreeru siin
» Kasutajale
 

Avalehele Osalusveebi haldab Riigikantselei
info@osale.ee

Osalusveeb Konsultatsioonid Ideed Seadused