Kolmapäev, 26. juuni 2019
ID-kaart  |  MobiilID OpenID

» unustasid salasõna?   » registreeru   » reeglid
 
Rss SISUPUU Rss RSS
Avaleht Konsultatsioonid Ideed
 
Osale.ee soovitab

Hea osale.ee kasutaja,

Riigikantselei võttis 6. aprillil 2011, uue Vabariigi Valitsuse ametisse astumise päeval, kasutusele uue eelnõude infosüsteemi (EIS), et lihtsustada valitsusele esitatavate eelnõude ja Euroopa Liidu otsustusprotsessiga seonduvate dokumentide menetlemist.

EIS asub aadressil eelnoud.valitsus.ee

EIS on töökeskkond, kus toimub valitsusele arutamiseks ja otsustamiseks esitatavate küsimuste, Euroopa Liidu otsustusprotsessiga seotud dokumentide ning ministri määruste ja muude dokumentide asutustevaheline kooskõlastamine, esitamine ja edastamine.

EISi kasutusele võtmisel suleti e-esitamise portaal ning eelnõude ja muude küsimuste esitamine valitsusele toimub edaspidi vaid EISis. Samuti tuleb esitada uued eelnõud kooskõlastamiseks juba EISis. E-õiguse ja ELISe andmed on kantud üle EISi ning need süsteemid on suletud. Nendes infosüsteemides pooliolevad menetlused jätkuvad EISis.

EIS-is on igaühel võimalik jälgida eelnõude menetlusi ning leida otsingu abil infosüsteemis olevaid dokumente. Kooskõlastamisel oleva dokumendi kohta on igaühel võimalik end ID-kaardiga autentides esitada arvamusi ning osaleda eelnõu avalikul konsultatsioonil osalusveebis osale.ee.

osale.ee-le on lisatud ID-kaardiga autentimine, mis on parooliga sisselogimisele täiendav võiimalus, kuid mitte kohustus. Et oma praegune osale.ee konto isikukoodiga siduda ning olemasoleva konto kasutamist jätkata, logige alates 6.04.2011 esmalt sisse osale.ee lehele oma kehtiva kasutajanime ja parooliga ning lisage seadete all oma isikukood.

Vabandame võimalike ebamugavuste pärast ning loodame, et üleminek uuele süsteemil on sujunud tõrgeteta.

Osale.ee
info@osale.ee

Alusta siit!

Registreeru Osale.ee kasutajaks
ning alusta oma riigi aitamist juba
täna!

» Registreeru siin
» Kasutajale
 

Avalehele Osalusveebi haldab Riigikantselei
info@osale.ee

Osalusveeb Konsultatsioonid Ideed